Uitslagen van de week 

<

<

</

<

</

<

Uitslagen van de week 2019
            Winst
            Verlies 
            Gelijk
             
Speelweek   Thuisploeg   Uitploeg   Uitslag
             
Don 23/05   Runkst   Roland Postelmans    
Vrij 24/05   Nadia Weerts   Sporta    
    Reinhilde Verslegers   Maaseik   Eindronde
    Kris Janssens   De Born    
    Geert Huyck   Landen    
    Peter Vanthienen   Beukenhof    
    Patrick Luyckx   Tenkie    
    Romershoven   Sonia Froidmont    
    Ham   Carine Corthouts    
    Neerpelt   Bjorn Bleux    
    Wimbledon   Jan Wouter Cox    
    Lummen   Robin Neven    
    Basveld   Gunter Gielen    
Zat 25/05   Lise Janssens   Sporta    
    Runkst   Peter Vernijns    
    Basveld   Danny Luykx    
    Koersel   Gitte Stas   Eindronde
Zon 26/05   Vendrix M U 9   Clijsters Academie   Eindronde
    Daan Zurings   Basveld    
    Stijn Geutjens   Metallic    
    Neerpelt   Thomas Grauls    
    Keiheuvel   Tim De Ceunynck    
    Breese   Tim Stevens    
    Mol   Maarten Milis    
Don 16/05   Roland Postelmans   Beukenhof   3 - 1
Vrij 17/05   Carine Corthouts   Zelem   4 - 2
    Sonia Froidmont   Paal   4 - 2
    Jan Wouter Cox   Tenkie   4 - 2
    Robin Neven   Heusden   4 - 2
    Gunter Gielen   Waterschei   1 - 5
    Paal   Greet Vangoethemd   5 - 1
    Tenkie   Els Camps   5 - 1
    Wezel   Bjorn Bleux   4 - 2
    Waterschei   Patrick Luyckx   2 - 4
Zat 18/05   Zowie Ramakers   Wimbledon   2 - 1
    Evelien Vandormael   Heusden   1 - 5
    Peter Vernijns   Field   4 - 2
    Danny Luykx   Soetebeek   3 - 3
    Wimbledon   Lise Janssens   3 - 3
    Tessenderlo   Sara Scarpone   3 - 3
    Den Bruul   Debby De Krem   0 - 6
    Tessenderlo   Tuur Theuwissen   1 - 2
    Alken   Katrien Stas   0 - 3
Zon 19/05   Tim De Ceunynck   Dilsen    
    Peter Goossens   Limburg-Maas    
    Thomas Grauls   Limburg-Maas    
    Tim Stevens   De Born    
    Field   Daan Zurings    
    Wimbledon   Stijn Geutjens    
    Alken   Maarten Milis    
Vrij 10/05   Greet Vangoethemd   Runkst   4 - 2
    Els Camps   De Born   2 - 4
    Bjorn Bleux   Ham   6 - 0
    Patrick Luyckx   Heusden   6 - 0
    Robin Neven   Meulenberg   4 - 2
    Gunter Gielen   Heusden   1 - 5
    Tessenderlo   Nadia Weerts   2 - 4
    Tessenderlo   Carine Corthouts   5 - 1
    Tenkie   Greta Grosemans   3 - 3
    Tenkie   Reinhilde Verslegers   1 - 5
    De Born   Jan-Wouter Cox   2 - 4
    De Born   Geert Huyck   3 - 3
    Leopold   Kris Janssens   3 - 3
    Kortessem   Peter Vanthienen   3 - 3
Zat 11/05   Katrien Stas   De Born   3 - 0
    Tuur Theuwissen   Lummen   2 - 1
    Debbe De Krem   Tessenderlo   3 - 3
    Lise Janssens   Koersel   1 - 5
    Sara Scarpone   De Born   4 - 2
    Ham   Evelien Vandormael   4 - 2
    Paal   Danny Luykx   5 - 1
    Wimbledon   Jennes Julie   1 - 2
Zon 12/05   Stijn Geutjens   Sporta   4 - 2
    Daan Zurings   Soetebeek   3 - 3
    Tim Stevens   Iris   4 - 2
    Maarten Milis   Beringen   2 - 4
    Lanaken   Thomas Grauls   5 - 4
    Lummen   Tim De Ceunynck   5 - 1
    Geel   Peter Goossens   4 - 2
Woe 01/05   Marit Vendrix   Excelsior   3 - 0
    Alken   Jennes Tom M U13 4   0 - 3
Don 02/05   Neerpelt   Roland ¨Postelmans   0 - 4
Vrij 03/05   Carine Corthouts   Lummen   3 - 3
    Reinhilde Verslegers   Alken   5 - 1
    Nadia Weerts   Koersel   6 - 0
    Greta Grosemans   Wimbledon   1 - 5
    Jan Wouter Cox   Runkster   5 - 1
    Kris Janssens   Sporta B   2 - 4
    Geert Huyck   Sporta A   3 - 3
    Peter Vanthienen   Runkster   2 - 4
    Diest   Greet Vangoethemd   5 - 1
    De Alk   Sonia Froidmont   3 - 3
    Excelsior   Els Camps   1 - 5
    Halen   Bjorn Bleux   2 - 4
    Meulenberg   Gunter Gielen   5 - 1
    Meulenberg   Patrick Luyckx   3 - 3
    Waterschei   Robin Neven   3 - 3
Zat 04/05   Julie Jennes   De Born   1 - 2
    Katrien Stas   Landen   0 - 3
    Evelien Vandormael   Iris   2 - 4
    Danny Luykx   As   5 - 1
    Sara Scarpone   Mol   2 - 4
    Tongerse   Lise Janssens   1 - 5
    Hechtel   Debby De Krem   1 - 5
    Limburg - Maas   Peter Vernijns   1 - 5
    Excelsior   Zowie Ramakers   0 - 3
    Tenkie   Marit Vendrix   0 - 3
Zon 05/05   Thomas Grauls   Tessenderlo   5 - 4
    Tim De Ceunynck   Tessenderlo   5 - 1
    Peter Goossens   Leopoldsburg   3 - 3
    Netevallei   Tim Stevens   2 - 4
    TC O TC Iris   Stijn Geutjens   2 - 4
    Romershoven   Maarten Milis   4 - 2
Don 25/04   Roland Postelmans   Peer   3 - 1
Vrij 26/04   Greet Vangoethemd   Tenkie   4 - 2
    Sonia Froidmont   Runkster   3 - 3
    Els Camps   Sporta   1 - 5
    Patrick Luyckx   Basveld   4 - 2
    Gunter Gielen   Tenkie A   1 - 5
    Robin Neven   Tenkie C   2 - 4
    Tenkie   Nadia Weerts   0 - 6
    Excelsior   Reinhilde Verslegers   0 - 6
    Excelsior   Greta Grosemans   5 - 1
    Tenkie   Kris Janssens   1 - 5
    Tenkie   Geert Huyck   1 - 5
    Tenkie   Peter Vanthienen   1 - 5
Zat 27/04   Zowie Ramakers   Sporta   0 - 3
    Julie Jennes   Leopold   3 - 0
    Danny Luykx   Laakdal   2 - 4
    Debby De Krem   Maaseik   1 - 5
    Wezel   Lise Janssens   1 - 5
    Zelem   Evelien Vandormael   4 - 2
    Driehoeven   Sara Scarpone   1 - 5
    Bolderberg   Tuur Theuwissen   3 - 0
    Demerstrand   Katrien Stas   2 - 1
    Basveld   Marit Vendrix   1 - 2
Zon 28/04   Maarten Milis   Tenkie   4 - 2
    Tim Stevens   Wimbledon   5 - 1
    Tim De Ceunynck   Maaseik   5 - 1
    Laakdal   Thomas Grauls   7 - 2
    Bree   Stijn Geutjens   4 - 2
Don 18/04   Greta Grosemans   Alken B   2 - 4
Vrij 19/04   Reinhilde verslegers   Wimbledon C   5 - 1
Zat 20/04   Debby De Krem   De Nethe A   1 - 5
Maa 22/04   Sara Scarpone   Zutendaal   3 - 3
    Tuur Theuwissen U13   Sporta A   1 - 2
    Katrien Stas U15   Basveld   2 - 1
    Stefan vendrix U09   Meulenberg B   3 - 0
    De Nethe C   Evelien Vandormael   4 - 2
    De Alk   Els Camps   5 - 1
    Paal   Steven Ramakers U13   0 - 3